25 let od zlatého Nagana

O2 arena Praha

10. 2. 2023 v 18:30

Zápasem legend, 25 let od zlatého Nagana

Neuvěřitelných 25 let již uplynulo od legendárního úspěchu českých hokejistů na olympijských hrách v Naganu. 10. února v o2 areně, kde si zahrají hokejové legendy České a Slovenské republiky, si  připomeneme toto neskutečné vítězství české reprezentace, které se zapsalo navždy do historie naší země!
Buďte součástí akce Zápas legend, 25 let od zlatého Nagana i Vy. 

Na ledovou plochu areny přijaly pozvání největší hvězdy českého i slovenského hokeje. V čele uvidíte zlaté naganské borce – Jaromíra Jágra, Jiřího Šlégra, Martina Ručinského, Martina Procházku, Jaroslava Špačka nebo Martina Straku, Roberta Reichela. 

Týmy doplní, a před Vašimi zraky vystoupí, i hokejoví velikáni, kteří reprezentovali své země jak na mistrovství světa a olympijských hrách, tak i své týmy doma a v zámoří – jmenovitě Patrik Eliáš, Jaroslav Hlinka, Lukáš Krajíček, Jakub Nakládal, Libor Procházka, Petr Nedvěd, Ľubomír Višňovský, Miroslav Šatan, Marián Gáborík, Marián Hossa, Richard Zedník, Richard Lintner a Ondřej Pavelec. 

Zápasem legend, 25 let od zlatého Nagana v O2 areně bude, včetně bohatého doprovodného programu, provázet geniální moderátorské duo Libor Bouček a Marcel Forgáč.  Pro diváky jsme připravili show hodnou této vzpomínky. Setkání s hvězdami, autogramiáda, charitativní dražba dresů a mnoho soutěží pro Vás. To vše Vás čeká již 10.2.2023 od 18:30 v největší pražské areně.   

Únorový zápas legend navazuje na první zápas česko-slovenských týmů, který se uskutečnil 4. září 2022 na zimním stadionu Ondřeje Nepely v Bratislavě v rámci akce Legendy jsou zpátky. Vítězství 5:4 si tehdy odnesl český tým. Odnese si ho i z O2 areny?

 Přijďte se to dozvědět 10. února do Prahy. Koho uvidíte

vs.

Jaromír Jágr

Nedvěd Petr

Výborný David

Jaroslav Bednář

Patrik Eliáš

Petr Klíma

Robert Reichel

Jiří Tlustý

Jan Hlaváč

Jaroslav Hlinka

Tomáš Vlasák

Zbyněk Irgl

Jaroslav Nedvěd

Lukáš Krajíček

Jakub Nakládal

Libor Procházka

Nehrající trenéři: Martin Ručinský, Martin Straka, Josef Beránek, Pavel Patera, Jaroslav Špaček

vs.

Višňovský Ľubomír

Hossa Marian

Hossa Marcel

Gaborik Marian

Kopecky Tomas

Podhradsky Peter

Handzus Michal

Čierny Ladislav

Handzus Michal

Lintner Richard

Nagy Ladislav

Sekera Andrej

Vaic Lubomir

Križan Karol

Uram Marek

Šatan Miroslav

Pucher Peter

Sekeráš Ľubomir

Nehrající trenéři: Šupler Julius, Filc Ján


Partneři

hlavní partner

mediální partneři