25 let od zlatého Nagana

O2 arena Praha

10. 2. 2023 v 18:30

DĚUJEME 17 302 DIVÁKŮM V O2 ARENĚ, U OBRAZOVEK I NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH. 

Zápas legend, 25 let od zlatého Nagana

Neuvěřitelných 25 let již uplynulo od legendárního úspěchu českých hokejistů na olympijských hrách v Naganu. 10. února v o2 areně, kde si zahrají hokejové legendy České a Slovenské republiky, si  připomeneme toto neskutečné vítězství české reprezentace, které se zapsalo navždy do historie naší země!
Buďte součástí akce Zápas legend, 25 let od zlatého Nagana i Vy. 

Na ledovou plochu areny přijaly pozvání největší hvězdy českého i slovenského hokeje. V čele uvidíte zlaté naganské borce – Jaromíra Jágra, Jiřího Šlégra, Martina Ručinského, Martina Procházku, Jaroslava Špačka nebo Martina Straku, Roberta Reichela. 

Týmy doplní, a před Vašimi zraky vystoupí, i hokejoví velikáni, kteří reprezentovali své země jak na mistrovství světa a olympijských hrách, tak i své týmy doma a v zámoří – jmenovitě Patrik Eliáš, Jaroslav Hlinka, Lukáš Krajíček, Jakub Nakládal, Libor Procházka, Petr Nedvěd, Ľubomír Višňovský, Miroslav Šatan, Marián Gáborík, Marián Hossa, Richard Zedník, Richard Lintner a Ondřej Pavelec. 

Zápasem legend, 25 let od zlatého Nagana v O2 areně bude, včetně bohatého doprovodného programu, provázet geniální moderátorské duo Libor Bouček a Marcel Forgáč.  Pro diváky jsme připravili show hodnou této vzpomínky. Setkání s hvězdami, autogramiáda, charitativní dražba dresů a mnoho soutěží pro Vás. To vše Vás čeká již 10.2.2023 od 18:30 v největší pražské areně.   

Únorový zápas legend navazuje na první zápas česko-slovenských týmů, který se uskutečnil 4. září 2022 na zimním stadionu Ondřeje Nepely v Bratislavě v rámci akce Legendy jsou zpátky. Vítězství 5:4 si tehdy odnesl český tým. Odnese si ho i z O2 areny?

 Přijďte se to dozvědět 10. února do Prahy. Koho jste viděli

vs.

Čechmánek

Salfický

Bednář

Eliáš

Hejduk

Hlaváč

Hlinka

Jágr

Klíma

Krajíček

Moravec

Nakládal

Nedvěd J.

Nedvěd P.

Procházka L.

Reichel

Tlustý

Varaďa

Výborný

Vlasák

Nehrající trenéři: Beránek, Kučera, Lener, Patera, Ručinský, Straka, Špaček

vs.

Križan

Lašák

Čierny

Gáborík

Handzuš

Hossa Marián

Hossa Marcel

Kopecký

Lintner

Nagy

Pavlikovský

Podhradský

Pucher

Sekera

Sekeráš

Uram

Vaic

Višňovský

Zedník

Šatan

Jurčina

Pálffy

Majeský

Nehrající trenéři: Filc, Hossa F.

Kustodi: Hauser, Stankovič


Partneři

hlavní partner

mediální partneři