Hokejové legendy znovu na ledě, tentokrát v Litvínově

Fanoušci českého hokeje se dočkali dalšího hvězdného souboje. Po úspěšném zápase na Slovensku a únorové vyprodané O2 aréně jsme připravili pokračování exhibičního zápasu legend, tentokrát v jejich líhni - Litvínově. Charitativní utkání proběhlo 19. srpna na zimním stadionu Ivana Hlinky.

Obléct znovu hokejový dres a nastoupit na led využila řada bývalých hvězd v čele s litvínovským útočníkem Robertem Reichlem. Tým hráčů Litvínova čítal jména, mezi kterými jsou Michal Neuvirt, Radek Duda, Viktor a Jaroslav Hüblovi, František Lukeš, Ondřej Kaše, Kristian Reichel, Radek Duda, Jakub Lauko, Tomáš Pavelka, Filip Pavlík, Jan Myšák, Karel Kubát Martin Škoula nebo Jiří Šlégr.
Proti litvínovskému výběru se postavil tým českých legend, za který nastoupí Jan Hlaváč, Patrik Eliáš, David Výborný, Jiří Tlustý, Tomáš Vlasák, Filip Hronek, Lukáš Krajíček, Martin Nečas, Jaroslav Hlinka, Martin Procházka a Jaroslav Nedvěd. Do brány se postavil fotbalový brankář Petr Čech.


Stejně jako obě předchozí akce byl i srpnový zápas charitativní. Výtěžek poputoval na konto Nadaci České filharmonie a podporu mládežnického hokeje v klubu HC Verva Litvínov.

Legendy na greenu

Mariánské Lázně – V sobotu 5. srpna 2023 se na našem nejstarším golfovém hřišti Royal Golf Club v Mariánských Lázních odehrál charitativní golfový turnaj s názvem Legendy na greenu. Turnaj měl větší rozměr než ten sportovní, celý výtěžek putoval na charitu. Jako pořádající agentura Eniva chceme nultým ročníkem turnaje založit tradici setkávání sportovních legend, tentokrát Mariánských Lázní.

„Pevně věříme, že založením tradice Legendy na greenu se nám podaří společnými silami vybrat každý rok potřebnou částku na pomoc, užijeme si nezapomenutelný den ve skvělé společnosti a v krásné přírodě Mariánských Lázní.“ za pořádající agentura Andrea Bársony.

Dobrou věc se rozhodli podpořit nejznámější jména českého vrcholového sportu Jakub Voráček, Jan Železný, Pavel Kuka, Vladimír Šmicer, Ivan Hašek, Petr Mrázek, Jakub Nakládal, Martin Nečas a zbrusu nový realizační team Národního hokejového teamu Radim Rulík, Jiří Kalous, Marek Židlický a Ondřej Pavelec.

25 let od nagana

Pětadvacet let od historického triumfu českých hokejistů na zimních olympijských her v Naganu 1998 jsme uplynulo v únoru 2023. Český hokejisté oslavili tohle mimořádné výročí výjimečným momentem – 10. února změřili síly v pražské O2 areně se svými slovenskými protějšky. Zažili jsme unikátní souboj i emotivní připomínku jednoho z nejslavnějších momentů v historii českého hokeje.