Winter Hockey Games

Vážení fanoušci a příznivci,

Jak jsme vás již informovali, bohužel Winter Hockey Games, z mnoha vážných důvodů, musí být přesunutý na prosinec 2023. Stále věříme, že tento projekt uskutečníme a děláme pro to maximum.

Pro Vás je však důležité, jak můžete naložit s již zakoupenými vstupenkami. Budete mít několik možností. Připravili jsme pro vás tři možnosti.

Počátkem prosince (5. 12. 2022) obdržíte Newsletter na emailové adresy, přes které jste kupovali své vstupenky, a to podle datumu, na které jste vstupenky zakoupili. Tedy, pokud jste si zakoupili na jeden hrací den, přijde Vám Newsletter, vztahující se k tomu konkrétnímu dnu, pokud máte zakoupeny vstupenky na dva, respektive tři hrací dny, přijdou vám Newslettery dva, respektive tři. Musíte tedy každý hrací den řešit Newsletterem, který se k tomu dni váže podle datumu.

Jaké budete mít tedy možnosti? V newsletteru bude mít na výběr ze tří možností. První možnost, vstupenky si ponechám na Winter Hockey Games prosinec 2023, věříme, že tato možnost převládne a pomůžete nám překonat toto těžké období, druhá možnost, chci svou vstupenku vyměnit za Zápas legend ČR x SR v O2areně 10.2.2023 (informace k tomuto zápasu zde) a třetí možnost, chci vrátit peníze. To vše v případě, že budete chtít takto vyřešit všechny vstupenky daného dne.

Zápas legend

Pokud budete potřebovat vstupenky daného dne rozdělit, tedy například budete mít 4 vstupenky na jeden hrací den a budete si dvě chtít nechat a dvě vyměnit za zápas legend, pak se prosím musíte obrátit na náš kontaktní email, který bude uveden v záhlaví Newsletteru.

Pro výběr bude stačit kliknout na danou ikonu a my se již postaráme, abychom Vaše rozhodnutí zrealizovali. O dalším postupu pak budete podle vaší volby informováni.

Velmi si vážíme Vaší trpělivosti a uděláme maximum, aby vše dobře dopadlo.

Těšíme se na vás.

Team WHG